Aktualności – informacje i realizowane projekty

Zapraszamy do lektury aktualności publikowanych przez Spółdzielnie mieszkaniową ZODIAK. Znajdziecie tu Państwo najnowsze informacje dotyczące działalności spółdzielni czy realizowanych przez nią projektów. Dla waszej wygody publikujemy tu również komunikaty i zarządzenia wpływające na życie mieszkańców nieruchomości, którymi się zajmujemy.

staromiescie

Inwestycje – mieszkania ZODIAK Rzeszów

Jeżeli zamierzają Państwo dokonać inwestycji w nieruchomość, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy zarówno mieszkania wielopokojowe dla małżeństw z dziećmi, jak i kawalerki dla par czy singli. Oferowane przez nas nieruchomości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy umowy najmu i kupna-sprzedaży, podpisywane na bardzo korzystnych i przejrzystych warunkach. W naszej ofercie znajdują się mieszkania spółdzielczo-własnościowe pochodzące zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Ponadto przygotowaliśmy coś także dla właścicieli nowoczesnych firm, a mianowicie sale konferencyjne na wynajem. W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

Inwestując w zakup nieruchomości, robią Państwo ogromny krok w stronę niezależności. Mając mieszkanie na własność, mogą je Państwo zagospodarować sami lub wynająć, zyskując w ten sposób tzw. dochód pasywny, który pozwoli nie tylko spłacić kredyt hipoteczny, ale i zdobyć dodatkowe pieniądze. Ponieważ popyt na nieruchomości będzie istniał zawsze, inwestycja w mieszkanie jest szansą na zyskanie wolności finansowej. Nawet jeżeli kupują je Państwo wyłącznie na użytek własny, dokonują Państwo świetnej inwestycji w przyszłość swoich dzieci.

Osiedle Staromieście Ogrody

Osiedle Staromieście Ogrody realizowane jest u zbiegu ulic Lubelskiej i Krogulskiego w Rzeszowie. Czterokondygnacyjne budynki z windą oraz garażami wielostanowiskowymi zlokalizowane w cichej dzielnicy to gwarancja komfortu i spokoju. Mieszkania w Rzeszowie oferowane przez Spółdzielnię ZODIAK są ustawne, bardzo dobrze zaprojektowane i wygodne, a przede wszystkim są to mieszkania w doskonałym stosunku jakości do ceny, które zapewnią Państwu komfort oraz bezpieczeństwo. Oferujemy sprzedaż mieszkań o powierzchni użytkowej od 32m2 do 75m2 wraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi. Zakup mieszkania ZODIAK to gwarancja zadowolenia tysięcy rodzin, dla których zbudowaliśmy osiedle Staromieście Ogrody w Rzeszowie, jak i wiele innych.

logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

tel.: (17) 865-41-89
fax: (17) 865-44-77
zodiak@zodiakrzeszow.pl

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

    © 2020 Spółdzielnia ZODIAK