Projekty naszych nowych mieszkań w Rzeszowie uwzględniają garaże wielostanowiskowe. Wiemy, że dla wielu z Państwa to obecnie standard. Zewnętrzny parking zazwyczaj okazuje się niewystarczający, by pomieścić samochody wszystkich mieszkańców osiedla. Dlatego właśnie umożliwiamy zakup mieszkania razem z miejscem parkingowym w bezpiecznym garażu podziemnym. Do dolnej kondygnacji prowadzi winda. To zatem doskonałe rozwiązanie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi bądź osób z niepełnosprawnością, które poruszają się na wózku.

Zalety stanowiska w garażu

W przeciwieństwie do parkingu zewnętrznego, jaki znajduje się przy osiedlu, wykupienie stanowiska w garażu zawsze gwarantuje wolne miejsce do zaparkowania samochodu. Zapewnia też bezpieczeństwo. Do parkingu podziemnego mają wstęp jedynie osoby znajdujące się w budynku. Ponadto parkowanie auta w zabudowie przedłuża jego żywotność. Garaż chroni pojazd przed wilgocią i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Nowoczesne budynki z halą garażową są wyposażone w windy obsługujące również podziemną część kondygnacji. Mieszkania z własnym miejscem parkingowym to standardowe rozwiązanie w nowych inwestycjach, jak np. w przypadku Osiedla Staromieście Ogrody. Jeśli poszukują Państwo lokum z garażem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ogłoszenia

27 lutego 2024

Walne Zgromadzenie

Zgodnie z  §14 ust. 1-3 w zwi&…
1 grudnia 2023

Zmiany w opłatach MPWiK od 1 grudnia 2023

Na stronie MPWiK umieszczone został…
10 października 2023

Zawiadomienie - Zjazd Przedkongresowy

Zawiadomienie-16-10-2023r
Mieszkania na sprzedaż ZODIAK Rzeszów
logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

    © 2021 Spółdzielnia ZODIAK