W naszej ofercie znajdują się również nieruchomości dla firm. Oferowane przez nas lokale nadają się na małe biura. Dbamy o to, by pomieszczenia były jasne i ustawne. W każdym lokalu można wydzielić przestrzeń biurową oraz zorganizować zaplecze sanitarne dla pracowników.

Mieszkania na wynajem pod biuro

Oferowane przez nas mieszkania na wynajem pod biuro to zarówno komfortowe i ustawne wnętrza. Zajmujemy się niezbędnymi formalnościami, by przystosować mieszkania do prowadzenia w nich działalności gospodarczej. Polega to na zgłoszeniu zmiany przeznaczenia lokalu w celu ustalenia, czy będzie się on kwalifikował jako lokal użytkowy, co z kolei wiąże się z innym sposobem rozliczania podatku od nieruchomości. Jeśli poszukują Państwo miejsca na siedzibę firmy, służymy pomocą! Sale konferencyjne i bankietowe.

Sale konferencyjne i bankietowe

Uzupełnieniem oferty wynajmu dla firm są nasze sale konferencyjne i bankietowe, w których mogą zorganizować Państwo szkolenia, imprezy integracyjne bądź inne eventy firmowe do nawet 200 osób. To komfortowe, klimatyzowane wnętrza z doskonałym wyposażeniem.

Nasza spółdzielnia spełnia zatem zarówno codzienne potrzeby przedsiębiorców, zapewniając wygodne wnętrza biurowe, jak i oferuje satysfakcjonujące rozwiązania podczas planowania spotkań firmowych.

Dlaczego warto postawić na nasze nieruchomości dla firm?

Nieruchomości dla firm w Rzeszowie dostępne w naszej ofercie to przestronne pomieszczenia, które można samodzielnie dostosować do typu prowadzonej działalności gospodarczej. W obiektach tych powstają zarówno biura, jak i gabinety czy nawet sklepy. Wynajmujemy m.in. nieruchomości w naszych budynkach mieszkalnych. Wiele projektów uwzględnia bowiem lokale usługowe i sklepy zlokalizowane na parterze.

Oferujemy nieruchomości w atrakcyjnych cenach. Znajdują się one w nowoczesnych budynkach, a także obiektach typowo biurowych, z salami konferencyjnymi i przestrzeniami wspólnymi. Dostępne lokale można zarówno kupić, jak i wynająć. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednią nieruchomość do potrzeb danej firmy.

Nieruchomości na sprzedaż

Oferujemy nie tylko lokale na wynajem, lecz także nieruchomości na sprzedaż. Zakup własnej przestrzeni jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wiedzą, że chcą prowadzić działalność w danym miejscu przez co najmniej kilka kolejnych lat. W dłuższej perspektywie czasu decyzja ta okazuje się opłacalna. Co więcej, właściciel własnej nieruchomości może bez problemu dopasować ją do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy nieruchomości na sprzedaż w nowoczesnych budynkach. To obiekty, które powstały w ciągu kilku poprzednich lat lub nawet miesięcy. Wyposażono je w szereg udogodnień, korzystnych zarówno dla właściciela lokalu, jak i odwiedzających go klientów czy kontrahentów. W naszych obiektach znajdują się windy, garaże wielostanowiskowe, monitoring czy tereny zielone, które umilają pobyt na osiedlu. Oferujemy nieruchomości na sprzedaż w różnych dzielnicach Rzeszowa – zarówno w centrum, jak i na obrzeżach.

Ile kosztują nieruchomości na sprzedaż dla firm?

Cena nieruchomości na sprzedaż różni się w zależności od wielu czynników. Wpływają na nią takie kwestie, jak:

  • metraż – oferujemy przede wszystkim niewielkie nieruchomości dla firm, w których można stworzyć jednoosobowy gabinet lub maksymalnie kilkuosobowe biuro,
  • wyposażenie – oferujemy przede wszystkim nieruchomości z pierwszej ręki, ale nie tylko,
  • lokalizacja – najdroższe są nieruchomości znajdujące się w atrakcyjnych dzielnicach Rzeszowa z dobrym dojazdem do najważniejszych punktów w tym mieście,
  • standard budynku i osiedla – realizujemy inwestycje, które mają za zadanie zapewnić jak największy komfort mieszkańcom i przedsiębiorcom,
  • przeznaczenie lokalu – można je zawsze zmienić, ale wymaga to dopełnienia określonych formalności.

Oferujemy zarówno nieruchomości dla firm na osiedlach mieszkalnych, jak i w specjalnych, przeznaczonych do tego budynkach. W takich obiektach znaleźć można m.in. sale bankietowe i konferencyjne, które są niezbędne w przypadku większych przedsiębiorstw.

Ogłoszenia

28 marca 2024

Przetarg - Malowanie dachów budynków

Przetarg-Malowanie_dachow_budynkow
27 lutego 2024

Walne Zgromadzenie

Zgodnie z  §14 ust. 1-3 w zwi&…
1 grudnia 2023

Zmiany w opłatach MPWiK od 1 grudnia 2023

Na stronie MPWiK umieszczone został…
Mieszkania na sprzedaż ZODIAK Rzeszów
logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

    © 2020 Spółdzielnia ZODIAK