W naszej ofercie znajdują się również nieruchomości dla firm. Oferowane przez nas lokale nadają się na małe biura. Dbamy o to, by pomieszczenia były jasne i ustawne. W każdym lokalu można wydzielić przestrzeń biurową oraz zorganizować zaplecze sanitarne dla pracowników.

Mieszkania na wynajem pod biuro

Oferowane przez nas mieszkania na wynajem pod biuro to zarówno komfortowe i ustawne wnętrza. Zajmujemy się niezbędnymi formalnościami, by przystosować mieszkania do prowadzenia w nich działalności gospodarczej. Polega to na zgłoszeniu zmiany przeznaczenia lokalu w celu ustalenia, czy będzie się on kwalifikował jako lokal użytkowy, co z kolei wiąże się z innym sposobem rozliczania podatku od nieruchomości. Jeśli poszukują Państwo miejsca na siedzibę firmy, służymy pomocą! Sale konferencyjne i bankietowe.

Sale konferencyjne i bankietowe

Uzupełnieniem oferty wynajmu dla firm są nasze sale konferencyjne i bankietowe, w których mogą zorganizować Państwo szkolenia, imprezy integracyjne bądź inne eventy firmowe do nawet 200 osób. To komfortowe, klimatyzowane wnętrza z doskonałym wyposażeniem.

Nasza spółdzielnia spełnia zatem zarówno codzienne potrzeby przedsiębiorców, zapewniając wygodne wnętrza biurowe, jak i oferuje satysfakcjonujące rozwiązania podczas planowania spotkań firmowych.

Ogłoszenia

5 kwietnia 2022

Walne Zgromadzenie

Zgodnie z  §14 ust. 1-3 w zwi&…
14 grudnia 2021

Wynajem lokalu użytkowego

Spółdzielnia ZODIAK w Rzeszo…
10 listopada 2021

Chwilowa przerwa w dostawie prądu - Krzyżanowskiego 26, klatka II

W związku z wymianą zł…
22 października 2021

Decyzja(2) o warunkach zabudowy przy ul. Paderewskiego 3 w Rzeszowie

Treść decyzji o warunkach zabu…
Mieszkania na sprzedaż ZODIAK Rzeszów
logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

    © 2021 Spółdzielnia ZODIAK