Oferta naszej spółdzielni obejmuje mieszkania spółdzielczo-własnościowe w dogodnej lokalizacji w Rzeszowie. Proponujemy atrakcyjne ceny i przejrzyste warunki współpracy. Katalog zawiera zarówno ustawne kawalerki, jak i przestronne mieszkania wielopokojowe. Nasze lokale doskonale nadają się również na biura dla małych firm.

Mieszkania spółdzielczo-własnościowe ZODIAK dostępne są w różnym metrażu. Państwa uwadze polecamy m.in. lokale na Osiedlu Staromieście Ogrody. Oferujemy zarówno mieszkania urządzone, jak i przeznaczone do własnej aranżacji. Część z nich posiada balkony z pięknym widokiem. Budynki spółdzielcze znajdują się przeważnie na monitorowanych osiedlach. W większości przypadków istnieje możliwość wykupienia również miejsca parkingowego w garażu wielostanowskowym.

Czym są mieszkania spółdzielczo-własnościowe?

Oferowane przez nas nieruchomości to mieszkania spółdzielczo-własnościowe. Oznacza to, że znajdują się one w budynkach i na gruntach będących własnością spółdzielni mieszkaniowej ZODIAK. Ponieważ są objęte prawem rzeczowym, niektóre podejmowane w nich czynności mogą wymagać zgody zarządu spółdzielni. W praktyce nie stanowi to jednak dużego ograniczenia dla posiadacza mieszkania. Nabywca lokalu spółdzielczo-własnościowego zyskuje bowiem prawo do dzierżawy, wynajmu czy sprzedaży, tak samo jak i przy standardowym prawie własności. Poza tym mieszkanie podlega również dziedziczeniu i darowiźnie.

logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

    © 2021 Spółdzielnia ZODIAK