Oferujemy mieszkania na sprzedaż lub wynajem w dogodnej lokalizacji w Rzeszowie. Proponujemy atrakcyjne ceny i przejrzyste warunki współpracy. Z chęcią pomożemy Państwu znaleźć mieszkanie swoich marzeń. W ofercie mamy m.in. ustawne kawalerki, idealne zarówno dla singli, jak i par. Rodzinom z dziećmi polecamy mieszkania wielopokojowe, w których każdy będzie mógł znaleźć swój prywatny kąt. Co więcej, oferowane przez nas lokale doskonale nadają się na biura dla małych firm.

Mieszkania spółdzielni ZODIAK dostępne są w różnym metrażu. Państwa uwadze polecamy m.in. lokale na Osiedlu Staromieście Ogrody o powierzchni od 32 m2 do 75 m2. Na sprzedaż i wynajem wystawiamy mieszkania zarówno urządzone, jak i przeznaczone do własnej aranżacji. W ofercie mamy lokale z balkonami i pięknym widokiem za oknem. Budynki spółdzielcze znajdują się przeważnie na monitorowanych osiedlach. W większości przypadków istnieje możliwość wykupienia również miejsca parkingowego.

Mieszkania spółdzielczo-własnościowe

Oferowane przez nas nieruchomości to mieszkania spółdzielczo-własnościowe. Oznacza to, że znajdują się one w budynkach i na gruntach będących własnością spółdzielni mieszkaniowej ZODIAK. Ponieważ są one objęte prawem rzeczowym, niektóre czynności w nich podejmowane mogą wymagać zgody spółdzielni, jednak w praktyce nie stanowi to dużego ograniczenia dla posiadacza mieszkania. Nabywca lokalu spółdzielczo-własnościowego zyskuje bowiem prawo do dzierżawy, wynajmu czy sprzedaży, tak samo jak i przy standardowym prawie własności. Poza tym mieszkanie podlega również dziedziczeniu i darowiźnie.

Ogłoszenia

31 marca 2021

Zmiany w opłatach w 2021 r.

Zarząd Spółdzielni info…
20 listopada 2020

Kolejne przetargi na lokale mieszkalne

Spółdzielnia ZODIAK z siedzi…
23 października 2020

Przetargi na lokale mieszkalne

Spółdzielnia ZODIAK z s…
23 lipca 2020

Prace remontowe wieży radiowo-telewizyjnej

W związku z trwającymi pracami…
Mieszkania na sprzedaż ZODIAK Rzeszów
logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

tel.: (17) 865-41-89
fax: (17) 865-44-77
zodiak@zodiakrzeszow.pl

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

© 2020 Spółdzielnia ZODIAK