Oferujemy mieszkania na wynajem o różnorodnym metrażu i cenie. Nasza oferta obejmuje zarówno mieszkania nowe, jak i z rynku wtórnego. Dysponujemy nie tylko własnymi lokalami, lecz także dzierżawczymi. Na koszt wynajmu wpływa standard nieruchomości oraz lokalizacja. Nasze nowe mieszkania znajdują się w nowoczesnych kompleksach w dobrze skomunikowanych częściach miasta, niedaleko punktów rozrywkowych oraz rekreacyjnych.

Jakie mieszkania wynajmujemy?

Państwa uwadze polecamy nasze mieszkania do wynajęcia znajdujące się na Osiedlu Staromieście Ogrody. Ich metraż zaczyna się od 47,45 m2 do 67,41 m2.

Wynajmujemy zarówno kawalerki, jak i mieszkania wielopokojowe. We wszystkich woda oraz energia cieplna są dostarczane za pośrednictwem miejskiej sieci, co znacznie wpływa na cenę czynszu. Umożliwiamy także wynajęcie komórki lokatorskiej oraz miejsca na parkingu.

Nasza oferta obejmuje nie tylko lokale z nowej zabudowy, lecz także z rynku wtórnego o różnej powierzchni. Staramy się, aby także w ich przypadku minimalizować miesięczne opłaty, między innymi dzięki zapewnieniu miejskiego ogrzewania centralnego. Jeśli chcą Państwo wynająć komfortowe mieszkanie w cenie, jaka odpowiada jego standardowi, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

    © 2020 Spółdzielnia ZODIAK