W ośrodku konferencyjno-szkoleniowym ZODIAK mogą Państwo zorganizować szkolenia, integracje i inne spotkania dla pracowników swojej firmy. Wynajmowane przez nas sale posiadają doskonałe nagłośnienie i pozwalają na podłączenie sprzętu multimedialnego. Wyposażone są w ergonomiczne krzesła i stoliki oraz tablice, na których można wyświetlić prezentację. W naszym ośrodku zapewniamy także dostęp do szybkiego internetu. Na życzenie Klienta możemy przygotować również poczęstunek dla uczestników konferencji czy szkolenia.

 

Oferujemy:

  • imprezy do 200 osób,
  • nowocześnie urządzony obiekt o wysokim standardzie z klimatyzacją,
  • duży parking,
  • doskonałą kuchnię.

Jeżeli zainteresowała Państwa oferta  ośrodka ZODIAK, zapraszamy do kontaktu. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Sale konferencyjne i bankietowe

W ofercie ośrodka ZODIAK znajdą Państwo nie tylko sale konferencyjne, ale i bankietowe, idealne na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, komunie, chrzciny, rocznice ślubu czy inne jubileusze. Zapewniamy piękny i elegancki wystój wnętrz. Duża sala o powierzchni 288 m2 może swobodnie pomieścić 160-180 osób.  Wyposażona jest w ściankę akustyczną, która umożliwia podział dużej sali na dwie mniejsze części, co pozwala na odbycie się dwóch eventów do 80 osób w tym samym czasie. Sala posiada również przestronny parkiet do tańczenia oraz podest dla zespołu.

 

W naszej ofercie znajduje się także średnia sala o powierzchni 48 m2 – idealna na mniejsze szkolenia, konferencje lub spotkania biznesowe.Google API key not found.

In order to make the Map element work, you need to input your Google API key in Theme Options.Ogłoszenia

31 marca 2021

Zmiany w opłatach w 2021 r.

Zarząd Spółdzielni info…
20 listopada 2020

Kolejne przetargi na lokale mieszkalne

Spółdzielnia ZODIAK z siedzi…
23 października 2020

Przetargi na lokale mieszkalne

Spółdzielnia ZODIAK z s…
23 lipca 2020

Prace remontowe wieży radiowo-telewizyjnej

W związku z trwającymi pracami…
Mieszkania na sprzedaż ZODIAK Rzeszów
logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

tel.: (17) 865-41-89
fax: (17) 865-44-77
zodiak@zodiakrzeszow.pl

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

© 2020 Spółdzielnia ZODIAK