Ośrodek konferencyjno-szkoleniowy ZODIAK oferuje komfortową przestrzeń dla firm poszukujących miejsca, by zorganizować wydarzenia o różnym charakterze. Mogą to być zarówno szkolenia oraz konferencje, jak i integracje czy inne spotkania dla pracowników. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wykończone w wysokim standardzie. Posiadają doskonałe nagłośnienie. W każdej sali jest możliwość podłączenia sprzętu multimedialnego.

Sale są wyposażone w ergonomiczne krzesła i stoliki oraz tablice, na których można wyświetlić prezentację. Zapewniamy także dostęp do szybkiego łącza internetowego. W obiekcie znajduje się nowoczesne zaplecze kuchenne, dlatego na życzenie Klienta możemy przygotować poczęstunek dla uczestników spotkania. Teren obiektu obejmuje przestronny parking.

Sale konferencyjne i bankietowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również sale konferencyjne i bankietowe. Przestronne wnętrza wyróżniają się eleganckim wystrojem. Stanowią zatem doskonałe miejsce na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Pomagamy w organizacji takich przyjęć, jak wesela, komunie, chrzciny czy inne.

Oferta spółdzielni ZODIAK okazuje się zatem doskonała dla młodych par, które poszukują miejsca na przyjęcie ślubne oraz przymierzają się do kupna mieszkania.

Duża sala o powierzchni 288 m2 może swobodnie pomieścić 160-180 osób. Istnieje możliwość podzielenia jej na dwie części poprzez ściankę akustyczną. Dzięki temu w tym samym czasie mogą się tu odbyć dwa niezależne eventy do 80 osób każdy. Przestronna sala posiada parkiet do tańczenia z podestem dla zespołu.

W naszej ofercie znajduje się także średnia sala o powierzchni 48 m2 – idealna na mniejsze szkolenia, konferencje lub spotkania biznesowe.Google API key not found.

In order to make the Map element work, you need to input your Google API key in Theme Options.