W naszej ofercie nieruchomości znajdują się komfortowe kawalerki zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Uwzględnia je między innymi projekt zabudowy osiedla Staromieście Ogrody. Poszukujemy i nabywamy również kawalerki na rynku wtórnym, by nasza oferta odpowiadała oczekiwaniom każdego klienta. Kawalerki oferowane przez naszą spółdzielnię są ustawne, a więc zaprojektowane w taki sposób, by nawet niewielkie wnętrze zapewniało w pełni użytkowe i wygodne warunki mieszkaniowe.

Nowe kawalerki

Ponieważ nasze nowe kawalerki charakteryzuje atrakcyjna lokalizacja, są doskonałą propozycją dla tych, którzy lubią korzystać z uroków miejskiego życia. Jednopokojowe mieszkania na sprzedaż i wynajem, jakie znajdują się w naszym nowoczesnym kompleksie na Osiedlu Staromieście Ogrody przy ulicy Teofila Niecia 13-14, są dostępne w dwóch wariantach metrażowych: 47,75 m2 oraz 48 m2. To przemyślane projekty, w których niewielkie wnętrza zostały zagospodarowane w taki sposób, aby zyskać jak najwięcej przestrzeni. Dodatkowe miejsce zapewnia antresola, jaka zazwyczaj pełni funkcję klimatycznej, podwieszanej sypialni.

Kawalerki z rynku wtórnego

Kawalerki z rynku wtórnego przeważnie wyróżniają się niższą ceną w porównaniu do nowych mieszkań. Ponieważ od lat zajmujemy się pozyskiwaniem nieruchomości, nasza oferta skupia wyłącznie najlepsze okazje. Mieszkania, jakie oddajemy do Państwa dyspozycji, zostają przystosowane do odpowiednich standardów użytkowych i estetycznych. Dbamy, by mieszkania ze starej zabudowy miały wysoki standard oraz znajdowały się w atrakcyjnych, a także dobrze skomunikowanych częściach miasta.

logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

    © 2020 Spółdzielnia ZODIAK