Jeżeli zamierzają Państwo dokonać inwestycji w nieruchomość, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy zarówno mieszkania wielopokojowe dla małżeństw z dziećmi, jak i kawalerki dla par czy singli. Oferowane przez nas nieruchomości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy umowy najmu i kupna-sprzedaży, podpisywane na bardzo korzystnych i przejrzystych warunkach. W naszej ofercie znajdują się mieszkania spółdzielczo-własnościowe pochodzące zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Ponadto przygotowaliśmy coś także dla właścicieli nowoczesnych firm, a mianowicie sale konferencyjne na wynajem. W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

Inwestując w zakup nieruchomości, robią Państwo ogromny krok w stronę niezależności. Mając mieszkanie na własność, mogą je Państwo zagospodarować sami lub wynająć, zyskując w ten sposób tzw. dochód pasywny, który pozwoli nie tylko spłacić kredyt hipoteczny, ale i zdobyć dodatkowe pieniądze. Ponieważ popyt na nieruchomości będzie istniał zawsze, inwestycja w mieszkanie jest szansą na zyskanie wolności finansowej. Nawet jeżeli kupują je Państwo wyłącznie na użytek własny, dokonują Państwo świetnej inwestycji w przyszłość swoich dzieci.

Osiedle Staromieście Ogrody

Osiedle Staromieście Ogrody realizowane jest u zbiegu ulic Lubelskiej i Krogulskiego w Rzeszowie. Czterokondygnacyjne budynki z windą oraz garażami wielostanowiskowymi zlokalizowane w cichej dzielnicy to gwarancja komfortu i spokoju. Mieszkania w Rzeszowie oferowane przez Spółdzielnię ZODIAK są ustawne, bardzo dobrze zaprojektowane i wygodne, a przede wszystkim są to mieszkania w doskonałym stosunku jakości do ceny, które zapewnią Państwu komfort oraz bezpieczeństwo. Oferujemy sprzedaż mieszkań o powierzchni użytkowej od 32m2 do 75m2 wraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi. Zakup mieszkania ZODIAK to gwarancja zadowolenia tysięcy rodzin, dla których zbudowaliśmy osiedle Staromieście Ogrody w Rzeszowie, jak i wiele innych.