Jeśli marzą Państwo o własnych czterech kątach, polecamy nasze mieszkania na sprzedaż. Posiadamy w ofercie zarówno mieszkania wielopokojowe, jak i kawalerki. Dysponujemy mieszkaniami z rynku wtórnego oraz pierwotnego, które stanowią realizację nowoczesnych projektów budowlanych. Powierzchnia użytkowa lokali w naszej najnowszej inwestycji na Osiedlu Staromieście Ogrody rozpoczyna się od 47,75 m2. Największy metraż wynosi 75 m2. Proponujemy umowy kupna i sprzedaży podpisywane na bardzo korzystnych i przejrzystych warunkach. Nieruchomości na sprzedaż z naszej oferty są wykorzystywane nie tylko jako lokale mieszkalne, lecz także pomieszczenia biurowe.

Rozkład pokoi i metraż mieszkań na sprzedaż

Nasze mieszkania to nieruchomości znajdujące się na nowoczesnych osiedlach, położonych w atrakcyjnych częściach miasta. Lokale na Osiedlu Staromieście Ogrody składają się z jednego bądź trzech niezależnych pokoi. Ustawne kawalerki posiadają komfortowe antresole oraz balkon. W przypadku większych mieszkań, oferujemy kilka schematów pokoi. Poszczególne plany posiadają osobne pomieszczenia na łazienkę i toaletę. Wszystkie stanowią nowoczesne wnętrza, dlatego pokój dzienny został wyposażony we wnękę kuchenną. Jeśli pragną Państwo kupić komfortowe mieszkanie, które spełnia różnorodne oczekiwania, polecamy nasze mieszkania spółdzielczo-własnościowe.

Rynek pierwotny mieszkań

Rynek pierwotny mieszkań obecnie stale rośnie. W naszej ofercie znaleźć można nieruchomości prosto od dewelopera. To zarówno zupełnie puste lokale, jak i te wykończone pod klucz. Stanowią one doskonały wybór dla osób, które chcą mieszkać w zupełnie nowym mieszkaniu, w dopiero wzniesionym budynku.

Zalety mieszkań z rynku pierwotnego:

 • to zupełnie nowe mieszkania, które wymagają wykończenia bez konieczności usuwania już znajdującego się w nich wyposażenia. Nie mają ukrytych wad, które mogłyby pojawić się w ciągu wielu lat użytkowania lokali z drugiej ręki,
 • znajdują się w nowoczesnych, dopiero wzniesionych budynkach, które są wyposażone w szereg udogodnień – podjazdy dla osób z niepełnosprawnościami, place zabaw, windy, miejsca postojowe w garażach podziemnych czy monitoring,
 • można je łatwo dostosować do własnych potrzeb i preferencji – mieszkania z rynku pierwotnego najczęściej są pustymi lokalami ze ścianami i podłogami przygotowanymi do wykończenia zgodnie z wizją nowego mieszkańca,
 • mieszkania z pierwszej ręki długo zachowują swoją wysoką wartość,
 • można kupić je bezpośrednio od naszej spółdzielni, bez konieczności realizowania transakcji z inną osobą prywatną – mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań, dlatego proces kupna/sprzedaży mieszkania przebiega bardzo sprawnie.

Budowa mieszkań w Rzeszowie

Realizujemy budowę mieszkań w całym Rzeszowie. W naszej ofercie znaleźć można zarówno nowe inwestycje na obrzeżach, jak i w samym centrum miasta. To rodzinne osiedla, a także budynki przeznaczone dla osób, które skupiają się na pracy i zależy im na dobrym dojeździe do biznesowej dzielnicy Rzeszowa. Z roku na rok nasza spółdzielnia realizuje kolejne przedsięwzięcia, dzięki czemu możemy zaoferować klientom coraz nowsze nieruchomości pełne innowacyjnych udogodnień.

Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie – ile kosztują?

Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie są dostępne w różnych cenach. Dokładna wartość nieruchomości zależy od takich czynników, jak:

 • metraż – cena za pojedynczy m2 zwykle jest mniejsza w przypadku dużych mieszkań,
 • lokalizacja – najdroższe są mieszkania w centrum Rzeszowa, w nowoczesnych, dopiero wybudowanych obiektach,
 • dodatkowe udogodnienia – miejsca w garażach podziemnych, strzeżone, zamknięte osiedle itd.,
 • poziom wykończenia mieszkania – lokale wykończone pod klucz są droższe niż te w stanie deweloperskim,
 • piętro – najdroższe są mieszkania na piętrach pośrednich, a najtańsze – na parterze i poddaszu,
 • układ mieszkania – w niektórych nieruchomościach droższe są mieszkania z lepszym widokiem, balkonem od strony zielonego podwórka itd.

Oferujemy sprzedaż mieszkań w różnych cenach. Sprzedajemy je zarówno osobno, jak i w pakiecie z komórkami lokatorskimi czy miejscami w garażu podziemnym. W naszej ofercie znaleźć można również mieszkania własnościowe czy lokale usługowe na osiedlach. Kierujemy ogłoszenia zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć sklep czy salon kosmetyczny/fryzjerski na dolnych kondygnacjach nowoczesnych budynków.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Ogłoszenia

28 marca 2024

Przetarg - Malowanie dachów budynków

Przetarg-Malowanie_dachow_budynkow
27 lutego 2024

Walne Zgromadzenie

Zgodnie z  §14 ust. 1-3 w zwi&…
1 grudnia 2023

Zmiany w opłatach MPWiK od 1 grudnia 2023

Na stronie MPWiK umieszczone został…
Mieszkania na sprzedaż ZODIAK Rzeszów
logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

  © 2020 Spółdzielnia ZODIAK