Ostatnie lata były dla Rzeszowa okresem bardzo dynamicznych zmian. Jak rozwój poszczególnych sektorów stolicy Podkarpacia wpływa na jakość życia jej mieszkańców?

Rzeszów - Twoje miejsce na ziemi

Rzeszów kusi wygodą i jakością życia. Liczne inwestycje w budowę kolejnych przedszkoli i szkół, a także w poprawę transportu publicznego m.in. poprzez wprowadzenie do komunikacji autobusów elektrycznych to tylko niektóre z czynników czyniących go miastem komfortowym i oferującym wiele możliwości. Oprócz tego jest też przyjazny dla środowiska - coraz więcej zielonych terenów miejskich, takich jak parki czy skwery, poddaje się tu rewitalizacji, rozbudowywana jest też sieć ścieżek rowerowych. Wszystko to sprawia, że miasto jest piękniejsze, a poruszanie się po nim - przyjemniejsze i bardziej ekologiczne.

Istotnym elementem konsekwentnego rozkwitu miasta jest rynek nieruchomości. W odróżnieniu od najpopularniejszych polskich metropolii z Warszawą czy Wrocławiem na czele, tutaj deweloperzy wciąż mogą znaleźć lokalizacje atrakcyjne dla użytkowników i zarazem świetnie skomunikowane z centrum miasta. Szczególnie wyróżniają się tu mieszkania Spółdzielni ZODIAK, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno kilkuosobowe rodziny i młode małżeństwa, jak i osoby preferujące mieszkanie samemu. Oferowane przez ZODIAK lokale w budynkach na osiedlu Staromieście Ogrody oferują wysoki komfort życia codziennego. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, co pozwoli jego mieszkańcom odetchnąć z ulgą po całym dniu spędzonym na pracy w mieście - ponadto, nawet jeśli nie szukamy akurat miejsca do życia dla siebie, bliskość centrum uniwersyteckiego sprawia, że zakup mieszkania ZODIAK pod wynajem to inwestycja, która z pewnością się opłaci.

Dynamiczny rozwój Rzeszowa przyciąga inwestorów i przedsiębiorców, tym samym zaś w mieście tworzą się kolejne miejsca pracy. Dzięki temu zarówno absolwenci tutejszych uczelni wyższych, jak i przyjezdni mogą bez trudu znaleźć tu zatrudnienie, często - np. w przypadku studiów technicznych - nie ukończywszy jeszcze nauki. Jakby tego było mało, Rzeszów plasuje się w czołówce miast, w których pensje pracowników rosną najszybciej w Polsce.

Ne ulega wątpliwości - Rzeszów stanowi doskonałe miejsce do życia!

logo_ZODIAK

Budujemy dla pokoleń.

Kontakt

al. Tadeusza Rejtana 47, 35-326 Rzeszów

Formularz kontaktowy

    © 2021 Spółdzielnia ZODIAK